SEO

3D Yazıcı Nedir?

3D yazıcı, kağıt üzerindeki, bilgisayarınızdaki, aklınızdaki çizimlerinizi ve tasarımlarınızı “soyut” olmaktan çıkarıp “somut” olmasını sağlayan 21.yy’ ın en önemli ürünlerinden biridir.

Ürünlerimiz

3D Yazıcı Neden?

Düşüncelerin kağıda aktarılma süreci tarihsel olarak evrim geçirdi. Önceleri el yazmaları kullanılırken, 15.yy'da matbalar devreye girdi. 17.yy'da modern matbaalar düşünceleri kağıda döktü. 19.yy'da daktilolar iş yerlerine ve evlere yayıldı. 20.yy'da bilgisayar ekranlarındaki yazıları yazıcılarla kağıda aktardık. 21.yy'da ise bilgisayarlarda oluşturulan her şey 3D yazıcılarla somut bir şekle dönüşüyor.
Bu evrim süreci hala devam ediyor.

SEO
SEO

3D Yazıcılar Nasıl Geliştiler?

Türk mühendisleri ve çalışanlarının emekleri ile tamamıyla yerli üretim ve emsallerinden üstün bir 3D yazıcı için çalışıldı. 4 yıllık AR-GE ve ardından 2 yıllık ticarileşme çalışmaları sonucunda bugün “3D4E” markalı 3D yazıcılarımız ilgili piyasada hak ettikleri yeri aldı. Bu başarıda Fiyat/Performans ve Fiyat/Kalitedeki başarımızın etkisi çok büyük.

3D Yazıcılar Nerelerde Kullanılıyor?

İş yerinizde, evinizde, okulda.. Eğitim, tasarım, mimarlık, mühendislik, ev, hobi… Aklınıza gelebilecek her alanda… Kısacası elektrik ve bilgisayarın olduğu, düşünen insanın olduğu her yerde kullanılan 3D4E yazıcılar… 3D4E ülkemizde üretilmekte, servis ve teknik destek kesintisiz ve çok uygun maliyetlerle verilebilmektedir.

SEO
SEO

3D Yazıcı Alanında Ne Zamandır Varız?

Diğer çalışma alanlarımızda yer alan 25 yıl önceki müşterilerimiz bugün nasıl ki hala karşılarında teknik ve eğitim desteği konularında bizleri bulabiliyorlarsa, hedefimiz bugünkü 3D4E müşterilerimizin de 15 yıl sonra bizlere ihtiyaç duydukları her an bizleri bulabilmeleri, yalnız kalmamaları.

Biz Kimiz?

Uzun yıllar, proje bazlı yurt dışında kazanılan deneyimlerin sonucunda 21 yıl önce, 2002 yılında ODTÜ Teknokent’de temelleri atılan EMESYS ile Türk ticaret hayatına adım atan bir ekibiz. Yaratıcı yönümüz, araştırmacı ve meraklı yapımız ile yenilikleri her zaman takip eden, bilgi, birikim, deneyim gerektiren konularda çalışarak ürettiğimiz ürünler sayesinde ilgi ve çalışma alanlarında ilk olmayı seven bir ekibiz.

SEO